Avuç içi Damar Okuma Sitemini TAGA SAVUNMA’dan Tercih Eden Kazanıyor..

Avuç içi Damar Okuma Sitemini TAGA SAVUNMA’dan Tercih Eden Kazanıyor..

Geçtiğimiz yıllarda  3709 adet avuç içi damar okuma sistemini alan hastanelerimize pacs yazılımı ve personel programında %50 indirim yapmıştık. 2018 yılında ise
Hastalarınızın ve Çalışanlarınızın GÜVENLİĞİ için   AKILLI HASTANE – Ziyaretçi Kayıt ve Takip Programını hediye ediyoruz.

AKILLI HASTANE – Ziyaretçi Kayıt ve Takip Programı

Sağlık kurum ve kuruluşlarının halka açık yerler olması, birden fazla noktadan giriş-çıkış yapılması, adli olaylara sık rastlanılması, tıbbi malzemelerin hayati önemi, kullanılan teçhizatların yüksek bir ekonomik değeri olması sağlık kuruluşlarını potansiyel olarak güvenlik zafiyetibarındıran yerler haline getirmektedir. Bu nedenler de hastane güvenlik hizmetlerinin önemini artırıyor.

Hasta, hasta yakınları, hastane çalışanlarının ve tıbbi malzemelerin güvenliğinin sağlanması açısından Hasta Refakatçilerinin ve Ziyaretçilerinin hastane yönetimince kimlik bilgilerinin kayıt altına alınması  ve bir vukuat oluşması durumunda tutulan kayıtların emniyet birimlerine sunulabilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz.
Refakatçi bilgilerini kullanmakta olduğunuz Hastane Bilgi Yönetimi Sistemi ile kayıt altına aldığınızı düşünüyoruz. Peki yatan hastalara gelen ziyaretçilerin kimlik bilgilerini kaydettiğiniz bir program kullanıyor musunuz ?

Dijital Hastane kategorisine girerek çalışanlarının güvenliğini sağlamak ve uyulmayan ziyaret kurallarına son vermek isteyen tüm hastanelerimizin dikkatini çeken bir konuda dilerseniz size güvenli geçiş kontrolü,akıllı kart ve yetkilendirmeleri ile çözüm sunabiliriz.   
e-mail       : info@tagasavunma.com

 Akıllı Hastaneler Projesi

Share post: