Belediye Aile Yaşam Merkezi Programı

Belediye Aile Yaşam Merkezi Programı

Belediyelerimizin birçoğu her geçen gün, şehirlerimize yeni bir aile yaşam merkezi daha kazandırıyor.
Genelde Büyükşehir Belediyeleri tarafından karma fonksiyonlu yapıya sahip Aile Yaşam Merkezi ve Pazar alanı bünyesinde gençlik merkezi, hanımlar lokali, yaşlılar ve engelliler merkezi, çocuk kulübü, kapalı pazar alanı, otopark, bay bayan yüzme havuzları, spor salonları, hamam, sauna ve buhar odaları yer alıyor.

Firmamız bu doğrultuda belediyelerin bu tesislerinde kullanılmak üzere Yüz Tanıma Sistemleri,Parmak Okuma,Kart okuma,Avuç içi damar okumalı Turnike Geçiş Sistemi ile uyumlu çalışan Aile Yaşam Merkezlerine Özel 45 Belediyede kullanılan Spor Merkezi Programı ile okuyucular yardımıyla üyelerin geçiş zamanlarını ve hangi kapılardan giriş-çıkış yaptığını takip eder ve girmek istediği alanlar anlık olarak bilgisayar yazılımına aktarılır. Yazılım üzerindeki yetki dahilinde üyenin sosyal tesislere ve alalara giriş yetkisi var mı yok mu kontrol eder geçiş hakkı verir, üyeliği bitmiş ise geçiş hakkı vermez sesli uyarı sistemi ile geçiş hakkını durdurur.

Toplu SMS ve E-Mail Gönderme Sistemi ile üyelerinizi kampanyalardan, indirimlerden ve özel etkinliklerden haberdar edebilir, bayram tebrik mesajları gönderebilir, üyelerin ödeme tarihlerinin yaklaştığında yada ödeme tarihi geçtiğinde üyeye mesajla hatırlatma mesajı gönderebilirsiniz.

Belediyelerimize Özel Düzenlediğimiz Fırsat Paketi Hakkında Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz. Gelip Ücretsiz Keşif Yapalım.

personel takip sistemi,spor salonu yazılımı