PDKS – Personel Devam Kontrol Sistemi

PDKS – Personel Devam Kontrol Sistemi

Pdks Teknolojisinin Çekim Gücü..Pdks Fiyatları ve Kampanyaları PDKS nin web pdks veya masaüstü versionu pdks miz ile entegre  cihazlara özel kampanyalar ile tüm cihaz modellerinde uygun fiyatlar Taga Savunma’da. Satın almak istediğiniz pdks cihazı modeli hakkında destek@tagasavunma.com’a mail atarak satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.Eğer bir PDKS sistemi almayı planlıyor ve karar aşamasındaysanız öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekiyor. PDKS sistemi ile ilgili her türlü keşifi profesyonel ekibimizle ücretsiz yapabilirsiniz.Bu durum hem bütçenizi zorlamaz hemde ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamanıza yardımcı olur.

Parmak Okuma pdks cihazı,kart okuma pdks cihazı,yüz okuma pdks cihazı vb cihazlar tercihe göre sık sık değiştirilen cihazlar olmadığı için kullanımı kolay tasarımı ile pdks yazılımı sizleri mutlu etmelidir. PDKS yazılımı çok önemlidir. İnsan kaynakları ve kurumunuzu yansıtmayan veya kullanmaktan memnun olmadığınız pdks yazılımı ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, size ve kurumunuza yakışan, işleyişinize uyan pdks cihazlarını ve pdks yazılımını tercih etmelisiniz.

Pdks kullanım ve tasarım konusunda önemli adımlar atan Taga’nın, en son çıkartması olan WebPDKS v.2.3 ,kulanımı ve tasarımı ile kullanıcılarını oldukça şaşırttı.

Pdks nin Genel Özellikleri PDKS Nedir?- Pdks Nasıl Kurulur?

Pdks nin Kullanım Alanları

Spor Tesisleri ve Etkinlik Alanlarında PDKS
Pdks nin bir modülü olan spor merkezi takip modülü ile büyük ve orta ölçekli spor merkezleri üyelerine verilen hizmete çok önem veriyor. Üye Takip Sistemi kaliteli hizmet ve üye takibinde çok etkili oluyor.Kart Okumalı Pdks,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı Pdks ve Avuç içi damar okumalı Üye Takip Sistemi 54 mutlu müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.s

Otomotiv Sektöründe PDKS
Pdks otomotiv sektöründe Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı sistemle hem giriş çıkışlar hemde turnike ile geçiş kontrolleri 37 mutlu müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.

Tekstil Sektöründe PDKS
Kart Okumalı PDKS,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı PDKS ve Avuç içi damar okumalı Pdks önerilmektedir.

Eğitim Sektörü
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks önerilmektedir.

Gıda Sektöründe PDKS
Kart Okumalı Pdks,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumal Pdks ve Avuç içi damar okumalı Pdks full yani gold paket önerilmektedir.1593 Sayılı Umumi Hıfzısıhha Kanunu’nun 126 ncı Maddelerindeki hükümlerle, gıda üretim yerleri ve sıhhi müesseselerde çalışanların bulaşıcı hastalık taşıyıcılığı yönünden her 3 ayda bir muayene olma ve sıhhi rapor alma mecburiyeti getirilmiştir.

Mobilya Sektöründe PDKS
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Web Pdks önerilmektedir.

Güvenlik ve Savunma Sanayi Sektöründe PDKS
Kart Okumalı,Parmak İzli,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı web pdks önerilmektedir. Günümüzdeki teknolojik gelişmeler dikkate alındığında birçok işletmede işçilerin işe giriş çıkış saatlerinin elektronik ortamda takip edilmediği görülmektedir. Taga Pdks özellikle işçilerin yapmış oldukları fazla çalışma, fazla sürelerle çalışma, genel tatil çalışmaları ve yıllık izinlerinin düzenli olarak kullandırılmasının izlenmesinde önemli bir ispat aracı olma özelliğini de korumaktadırlar. Bu nedenle İş Kanunu kapsamına giren bütün işyerlerinde işçilerin işe giriş ve çıkış saatlerinin elektronik ortamda izlenmesinin zorunlu hale getirilmesi, manüel müdahalelerin önüne geçilmesi için tedbirler geliştirilmesi, puantaj makineleri için program yapan kuruluşlara, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca izin verilmesi gerektiği değerlendirilmiştir.

Sanayi Sektöründe PDKS
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks önerilmektedir.

Sağlık Sektöründe PDKS
Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Pdks kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks önerilmektedir. Taga Pdks sağlık sektöründeki kısaca amacı; sağlık tesislerinde (hastanede) çalışan akademik idari ve sözleşmeli personelin maaş, ek ödeme, sabit ödeme, nöbet ve özel çalışmalarının hesaplanması ödenmesi ve özlük haklarının düzenlenmesini tanımlamaktır.Hastane çalışanlarının (657 ve 657 4/b kapsamında) maaş tutarlarının hesaplanması, kadrolu personelin ek ödemeleri sabit ödeme bordrolarının hesaplanması ve raporlanması, kadrolu personellerin mesai dışı yapmış oldukları hizmet karşılığı hak etmiş oldukları nöbet doğum ve ölüm yardımlarının hesaplanması, personele giyim yiyecek yardımları yapılacaksa takibini sağlamak, Akademik, idari, sağlık ve yardımcı hizmetlerde (657 ve 657/4b kapsamında) çalışanların tüm özlük hakları hakkında takip sağlamak,personellerin portör muayenesinin ve sertifikalarının geçerlilik tarihi takibini , kimlik bilgileri, derecesi ve kademesi kısacası maaş bilgileri çalışanların terfi, görev değişiklikleri ay içerisinde kontrol edilerek Taga Pdks sayesinde otomatik işlenir.

İnşaat Sektöründe PDKS
Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Pdks Sistemi kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks Sistemi önerilmektedir.İnşaat ve taşeron şirketlerinin personel maliyet, gelir, gider, şantiyeden (proje) hakediş, taşeron hakediş avans ve ödemelerinin takip edebileceği bir yazılımdır. Bu programla yapı şirketleri; inşaatlara yapıtğı işlerin hakedişlerini, o proje ile ilgili yapılan giderleri tutarak projeden yapılan kar’ı hesaplayabilir. Artık proje yönetiminiz daha kolay ! Puntaj Takip programı(Pdks) ile santiyelerden gelen gelir ve yapılan giderleri, personel yapılan avans ve ödemeleri, taşeronlara yapılan ödemeleri,firmanızda çalışan işçilerin puantaj cetvelini santiye ve taşeron bazlı takibi yapılabilir. Aylık puantaj cetveli yanınında extra mesai saateleride aynı ekran içinde girişi mümkündür. Şantiye Analiz raporı ile şantiyenin anlaşma maliyeti yada hakediş girişi toplamları,yapılan işçi/ personel ödemeleri, şantiyeden işçi ve personellerin yaptığı hakediş toplamlarını takip edebilir ve Taga Pdks sayesinde sunulacak belge veya resmi belge haline getirebilirsiniz.

Turizm Sektöründe PDKS
Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Pdks kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks Sistemi önerilmektedir.

Kamu Devlet Kurumlarında PDKS
Pdks tüm cihazlarla entegre çalışarak hem kaliteli personel çalıştırmasında hem de güvenliği sağlamakta çok etkili oluyor. Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks Sistemi önerilmektedir.

"Ücretsiz Pdks Programı" Hemen Deneyin..

PDKS nasıl kullanılır? Tıkla ve hemen kullan.

Pdks Nedir ?

Pdks Kurumlara Neler Kazandırır ?

Personel puantaj cetveli nedir nasıl hesaplanır?

Pdks Sisteminde Puantajın Önemi

Pdks Cihazları

Pdks de Cihaz Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parmak izi okuyucu ile Pdks,
Kartlı geçiş sistemi ile Pdks,
Yüz tanıma sistemleri ile Pdks,

Kurumlarımızın Tek Tercihi – 2500 ü aşkın referans ağı bulunan Neden Taga PDKS?

Ekonomik dönüşüm için pdks çok büyük bir fırsat.
Hedefimiz, müşterilerimize bu teknolojinin DNA’sını bilen en iyi hizmeti vermektir.
Taga’nın 2500 ü aşkın ağıyla birlikte web tabanlı bir uygulama tasarımı söz konusu olduğunda kurallar yoktur. Web Pdks artık yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır.
Taga Pdks ile Mükemmel uyum mutlak başarı getirir.