Personel Takip Programı

Personel Takip Programı

Real Time Personellerinizi ve performanslarını web pdks ile real time – gerçek zamanlı takip edin

Taga Savunma Personel Takip Programının en büyük ayırt edici özelliği gerçek zamanlı (real-time) log ve analizidir. Personel Takip Programı yöneticilere gerçek zamanlı sonuçlara erişmesini sağlar. Personel Takip Programı yapılandırılabilir, rol tabanlı panolar ve analizi sayesinde çalışan verilerinin analizi basitçe rapor olarak düşer. Web ve mobil uyumluluk. Personel Takip Programının efsanevi kullanım kolaylığı ile herkesin daha verimli olmasını sağlayın. Hedeflenen personellerin bulundukları bölge bilgisi ile beraber gösterdikleri performansı ölçebilirsiniz. Personel takip programı kurumlardaki iş sürecinin ve güvenliğin önemli bir parçasıdır. Personel Takip Programı Birçok durumda, çalışanların bir göreve kaç saat harcadıklarını tanımlar ve raporlar.

Herkesin Çalışma Süresini Doğru Takip Edin PDKS İle çalışan verimliliğinizi ölçün raporlayın ve yükseltin.

Personel Takip Programı canlı durum (real-time) göstergesinin dışında yöneticilerin ve denetçilerin otomatik uyarıları, e-postaları,smsleri kontrol etmesini ve tüm ilgili bildirimleri almasına olanak tanır.

Personel takip programında serbest ve esnek(değişken) vardiyalar,gruplar oluşturma,günlük,haftalık,aylık,yıllık real time giriş çıkış raporları,fazla mesailer,izinler,çoklu kullanıcı desteği,kullanıcı yetkilendirmeleri gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

Personel takip programında gelişmiş kullanıcı yetki seviyeleri,giriş-çıkış raporlarının otomatik e-mail ve sms ile gönderilmesi,gelişmiş istatistik ve raporlama,detaylı log kayıtları,maaş ,bodro,puantajlar hesaplanabilir.

Yeni nesil personel takip programı mızla işinizi, personelinizi ve kurumunuzu beklenmedik güvenlik sorunlarından korursunuz. Personel takip programı ile çalışanların şeffaflığını ve verimliliğini artırırken maaş hesaplama programındaki veya  manuel maaş,bordro,mesai,puantaj hatalarını ve geçiş güvenlik zaafiyetini azaltırsınız.

Personel Takip Programı konusunda yerli üretici firma olarak Türkiye Distribütörlükleri vermeyi planlayan firmamız, Kartlı Pdks Sistemi, Parmak izli pdks, yüz tanımalı pdks ve avuç içi damar okumalı pdks programını kesintisiz destek ve uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır.

Bilgisayar,tablet veya cep telefonlarınız ile bağlantılı bu sistemlerimiz ile personellere verilen özel ID bilgileri sayesinde okuyucu terminaller oluşmakta ve bu kartlı veya parmak okuma cihazlarından gelen veriler pc tarafından kontrol edilmektedir.Belirlenen Saatlerde Cihazlardan Otomatik Bilgi Toplanabilir. Personel Takip Programı istenirse apiler ve web servisler ile diğer yazılımlara entegre edilebilir.

Pdks Programın da Fiziksel sunucu Ayarları, Amazone S3 Ayarları, DropBox Ayarları, FTP Ayarları , SFTP Ayarları mevcut olup tüm personel takip programı verilerinizi birden fazla yere yedekleme yapmak için birçok seçenek mevcuttur.

Günümüzde işletmelerin halen en yüksek gider kalemini oluşturan personel harcamaları özellikle bu alanda gerçekleştirilen faaliyetlerin verimlilik esası üzerine inşa edilerek planlanması gerekliliğini mecbur kılmaktadır.

Taga Savunma Masaüstü ve Web “Personel Takip Programı ” kurumların verimli bir şekilde yönetilmesi aynı zamanda hizmet ettiği kesime sağlayacağı kaliteli ve düşük maliyetli hizmeti, karlılık sonucu edeceği karlılığı esas almaktadır. Personel Takip Programında Sadece giriş çıkış maaş puantaj bilgileri bu durum için yeterli değildir.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bölge/altbölge/şubeleri olan perakende formatların özellikle çalışan verimliliğini nasıl ölçebileceğimiz yazılımsal-donanımsal ihtiyaçlarını ve personel takip programı nın önemini ortaya koymaktadır.

Amacımız tüm bu durumları gözeterek sektörde personel takip programında farklılık yaratmaktır. Otomatik molalar, fazla mesai politikaları, prim politikaları ve daha fazlasını içeren zamanı otomatik olarak hesaplamak için özel kurallar oluşturun. Hepsi parmak uçlarınızda.

Personel takip programında kullanılan avantaj kartlar yemekhane,spor tesisi,kantin vb. yerlerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca kart kullanımı gerektirmez. Taga Savunma Personel Takip Programı doğrulama anında fotoğraf çekerek, içeride çalışmakta olan çalışanın doğruluğunu denetlemek için bir başka güvenlik seviyesi daha ekler.

Taga Savunma “Personel Takip Programı” ile Saat-dakika hesabı ile normal ve fazla mesai bordrosu hazırlayabilirsiniz. Artık personel takip formu ile uğraşmayacaksınız.Her ay maaş zamanında personel maaş takibi ve personel izin takibi yapmayacaksınız.

Kurum içindeki personel performansına dayalı herşey kontrol altında.