Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

PDKS Gold Paket Personel Takip Sistemi – Personel Takip Sistemi Ankara Personel takip sistemi, orta ve büyük ölçekli kamu,özel tüm şirketlerde personellerinizin giriş-çıkış, maaş, avans, puantaj, sertifika, toplantı, eğitim, performans gibi birçok işleyişin takibini yapmanızı sağlayan sistemdir. Personel takip sistemleri yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları, turnikeler, avuç içi damar okuma cihazlarının değişkenlik gösteren kombinasyonlarıyla çalışabilmektedir. Taga Savunma Personel Takip Sistemi Ankara hizmetini  bu merkezden personel takip sistemi Bursa,İzmir,Konya,İstanbul,Antalya başta olmak üzere bu illerde  bayisi ve çözüm ortakları bulunmaktadır. Ankara merkezde bulunan personellerimiz Türkiye’deki tüm illerde saha çalışması sürdürmektedir. Taga Savunma personel takip sistemleri konusunda kuruluşundan bu yana güçlü,yaygın iş ortakları ve artan proje-müşteri portföyü ile hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Günümüzde  nitelikli personel gereğinin yanı sıra zamanı kullanım değeri daha da arttı, işletmeleriniz büyüdükçe personel takibi de oldukça zorlaşmaya ve ekstra zaman kaybına yol açmaya başladı. Ar-Ge çalışmalarıyla geleceğe yön veren firmamız artık personel takip sistemi fiyatları konusunda işletmeleri oldukça rahatlatıyor.

Türkiye’de kamu tarafında ağırlıklı olarak personel takip sistemi sağlık bakanlığı‘na bağlı kurumlarda yoğun kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz personel takip parmak izi.kartli ve yüz tanima terminalleri yazılımımız ile koşulda entegre çalışabilecek özelliktedir ve bu cihazlar ile sınırsız personel takibi yapmanıza olanak tanır.

Kamu ve özel sektör kendi iç dinamiklerinde kaliteli hizmet vermeye çalışır.  GÜNÜMÜZDEKİ EN BÜYÜK PROBLEM HIZ BU YÜZDEN;

“Personel takip sistemleri ile analog geçmişten kurtulup dijital gelecekle daha güvende olacaksınız .”

Personel takip sistemleri, personel takip programı ile ayrılmaz bir bütündür. Personel takip programı web teknolojisi ile tüm personel takip sistemi cihazlarına entegre olarak Yüz tanıma personel takip sistemi Ankara hizmetimizin yanı sıra,
Parmak izi okuyucu ile personel takip sistemi,Kartlı geçiş sistemi ile personel takip sistemi,Yüz tanıma sistemleri ile personel takip sistemi, şeklinde kullanılabilir. Personel Devam Kontrol Sistemleri 30 farklı cihaz ile entegre çalışmaktadır. Personel takip programı işletmenizi en ekonomik şekilde en verimli hale getirir.

Personel takip sistemi çalışanların hızlı bir şekilde saat / saat hızını değiştirmelerine  ve daha fazlasını yapmasına olanak veren kusursuz bir sistemdir. Her çalışanın işlemleri performansı, anında real time olarak kaydedilir ve yöneticinin kontrolünün kolaylaşmasını sağlar. Personel takip sistemi, şirketlere iş gücü kaybının önlenmesi gibi bir çok önemli konuda artı değer katmakla beraber insan gücüne bağımlı ve hatalara açık bir kontrol sisteminden çok daha verimlidir. Personel takip sistemi verimlilik sorunlarının tespit edilmesinde ve düzeltilmesinde çok faydalıdır. Yöneticiler için yazılıma mobil cihazlardan da erişim imkanını web tabanlı personel takip sistemiyle  sağlanmaktadır. Bu amaçla yazılım Android,IOS ve windows Mobile ortamlarında da çalışmaktadır.

Personel takip programı modüler alt yapıya sahiptir. Personel Takip Sisteminde Başlıca 14 ana modül bulunmaktadır.
Geçiş Kontrol Sistemleri modülü
Ziyaretçi Takip Sistemleri modülü
Yemekhane Kontrol Sistemi modülü
Toplantı Yönetimi modülü
e-puantaj modülü
Akıllı vardiya modülü
Cihaz – Panel Kontrol modülü (Avuç içi damar izi,parmak damar izi,yüz tanıma sistemleri,iris tanıma sistemleri,kart okuma,online-offline paneller)
e-mail Sms modülü
Avantaj Kart modülü

Personel Takip Sistemi Kullanım Alanları
Güvenlik ve Savunma Sanayi Sektörü
Kart Okumalı,Parmak İzli,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir. Günümüzdeki teknolojik gelişmeler dikkate alındığında birçok işletmede işçilerin işe giriş çıkış saatlerinin elektronik ortamda takip edilmediği görülmektedir. Taga Savunma Personel Takip Programı özellikle işçilerin yapmış oldukları fazla çalışma, fazla sürelerle çalışma, genel tatil çalışmaları ve yıllık izinlerinin düzenli olarak kullandırılmasının izlenmesinde önemli bir ispat aracı olma özelliğini de korumaktadırlar. Bu nedenle İş Kanunu kapsamına giren bütün işyerlerinde işçilerin işe giriş ve çıkış saatlerinin elektronik ortamda izlenmesinin zorunlu hale getirilmesi, manüel müdahalelerin önüne geçilmesi için tedbirler geliştirilmesi, puantaj makineleri için program yapan kuruluşlara, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca izin verilmesi gerektiği değerlendirilmiştir.

Spor Tesisleri ve Etkinlik Alanları
Personel Takip Sistemi nin bir modülü olan spor merkezi takip modülü ile büyük ve orta ölçekli spor merkezleri üyelerine verilen hizmete çok önem veriyor. Üye Takip Sistemi kaliteli hizmet ve üye takibinde çok etkili oluyor. Parmak izi okuyuculu personel takip sistemi,Kart Okumalı,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Üye -Personel  Takip Sistemi 54 mutlu müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.

Otomotiv Sektörü
Personel takip programı otomotiv sektöründe Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı sistemle hem giriş çıkışlar hemde turnike ile geçiş kontrolleri 37 mutlu müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.

Tekstil Sektörü
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.

Eğitim Sektörü
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.

Gıda Sektörü
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.1593 Sayılı Umumi Hıfzısıhha Kanunu’nun 126 ncı Maddelerindeki hükümlerle, gıda üretim yerleri ve sıhhi müesseselerde çalışanların bulaşıcı hastalık taşıyıcılığı yönünden her 3 ayda bir muayene olma ve sıhhi rapor alma mecburiyeti getirilmiştir.

Mobilya Sektörü
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.

Sanayi Sektörü
Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.

Sağlık Sektörü
Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Personel Takip Sistemi kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir. Taga Savunma Personel Takip Programın sağlık sektöründeki kısaca amacı; sağlık tesislerinde (hastanede) çalışan akademik idari ve sözleşmeli personelin maaş, ek ödeme, sabit ödeme, nöbet ve özel çalışmalarının hesaplanması ödenmesi ve özlük haklarının düzenlenmesini tanımlamaktır.Hastane çalışanlarının (657 ve 657 4/b kapsamında) maaş tutarlarının hesaplanması, kadrolu personelin ek ödemeleri sabit ödeme bordrolarının hesaplanması ve raporlanması, kadrolu personellerin mesai dışı yapmış oldukları hizmet karşılığı hak etmiş oldukları nöbet doğum ve ölüm yardımlarının hesaplanması, personele giyim yiyecek yardımları yapılacaksa takibini sağlamak, Akademik, idari, sağlık ve yardımcı hizmetlerde (657 ve 657/4b kapsamında) çalışanların tüm özlük hakları hakkında takip sağlamak,personellerin portör muayenesinin ve sertifikalarının geçerlilik tarihi takibini , kimlik bilgileri, derecesi ve kademesi kısacası maaş bilgileri çalışanların terfi, görev değişiklikleri ay içerisinde kontrol edilerek Taga Savunma Personel Takip Programı sayesinde otomatik işlenir.

İnşaat Sektörü
Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Personel Takip Sistemi kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.İnşaat ve taşeron şirketlerinin personel maliyet, gelir, gider, şantiyeden (proje) hakediş, taşeron hakediş avans ve ödemelerinin takip edebileceği bir yazılımdır. Bu programla yapı şirketleri; inşaatlara yapıtğı işlerin hakedişlerini, o proje ile ilgili yapılan giderleri tutarak projeden yapılan kar’ı hesaplayabilir. Artık proje yönetiminiz daha kolay ! Puntaj Takip programı(Personel Takip Programı) ile santiyelerden gelen gelir ve yapılan giderleri, personel yapılan avans ve ödemeleri, taşeronlara yapılan ödemeleri,firmanızda çalışan işçilerin puantaj cetvelini santiye ve taşeron bazlı takibi yapılabilir. Aylık puantaj cetveli yanınında extra mesai saateleride aynı ekran içinde girişi mümkündür. Şantiye Analiz raporı ile şantiyenin anlaşma maliyeti yada hakediş girişi toplamları,yapılan işçi/ personel ödemeleri, şantiyeden işçi ve personellerin yaptığı hakediş toplamlarını takip edebilir ve Taga Savunma Personel Takip Programı sayesinde sunulacak belge veya resmi belge haline getirebilirsiniz.

Turizm Sektörü
Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Personel Takip Sistemi kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.

Personel Takip Sistemini Hemen Deneyin

Real Time

Web Tabanlı Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi Nedir ?

Personel giriş takip sistemi İşletmelere Neler Kazandırır ? Avantajları Nelerdir?

Personel puantaj cetveli nedir nasıl hesaplanır?

Personel Takip Sisteminde Puantajın Önemi

Personel Takip Sistemi Cihazları

Personel Takip Sisteminde Hangi Cihazlar Kullanılır?

Personel Takip Sisteminde Kullanabileceğiniz Turnikeler

Personel Takip Sisteminde Hangi Turnikeler Kullanılır?

Personel Takip Sisteminde turnikelerimize avuç içidamar okuma ,personel kart okuyucu, parmak izi tanıma cihazı ve biometrik yüz tanıma cihazı entegre edilebilmektedir.

Masaüstü Version
Personel Takip Sistemine Sicil Bilgileri Nasıl Girilir ?
Taga Savunma Personel Takip Sisteminde Personel İşlemleri Menüsünün altında bulunan Personel Sicil Bilgileri butonuna tıklıyoruz. Burda hem personel hem de departmanlarını oluşturabiliriz.

4. Personel Takip Sisteminde açılan sayfada Personele ait Personel Kimlik Bilgileri, Personel Aile Bilgileri, Personel Görev Bilgileri, İletişim Bilgileri ve Diğer Bilgileri girdikten sonra Kaydet butonuna tıklayın. Güncellemek istediğiniz personelleri ise sol taraftaki listeden seçerek düzenleyin ve güncelle butonuna tıklayın. İşten ayırmak istediğiniz personelleri ise Personel Görev Bilgileri bölümünde bulunan Personel Çalışıyormu durumunu “Hayır“ a çekerek isten ayrılış tarihini girdikten sonra Güncelle butonuna tıklayınız.

Personel Takip Sistemi

Açılan sayfada çalışma saatlerini giriyoruz. Mesai Adı bölümünü doldurduktan sonra mesai saatlerinizi Giriş ve Çıkış alanlarına giriyoruz. Yemek arası var ise yemek mola saatini ve süresini belirtiyoruz. Birden fazla molanız var ise Molalı olarak işaretliyoruz. Eğer mesainizde gün dönüyorsa Gün Dönümü seçeneğini işaretliyoruz. Eğer personellere geç kalma veya erken çıkma durumlarında tölerans sağlıyorsanız tölerans bölümüne belirlediğiniz zaman aralığını girerek kaydet butonuna tıklıyoruz. Birden fazla mesai tanımlama yapabilirsiniz. Bu sayede personellere değişken vardiya uygulayabilirsiniz. Ayrıca tatil gününüz için tatil mesaisi oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için mesai adını yazdıktan sonra diğer alanları 00:00 girerek Kaydet butonuna basıyoruz.

Personel Takip Sistemi

5.1. Taga Savunma Personel Takip Sisteminde Sabit vardiya ile çalışma sisteminiz var ise Vardiya İşlemleri menüsünün altında bulunan Vardiya Planı butonuna tıklıyoruz.
Açılan sayfada Vardiya Adını girdikten sonra Haftalık Çalışma Planını oluşturabilirsiniz. Vardiya Planını oluşturduktan sonra kaydet butonuna tıklıyoruz.

Personel Takip Sistemi

Vardiya planı oluşturduktan sonra Personellere Vardiya Ataması yapılması gerekmektedir. Bununla ilgili yapılması gereken Sabit Vardiyada çalışıyor iseniz Sabit Vardiya butonuna Değişken Vardiya yapınız var ise Değişken Vardiyaya tıklıyoruz. Sabit vardiya atamasını Departman bazlı yapmak isterseniz Departman adına tıklayıp Başlama tarihini seçtikten sonra istediğiniz vardiyayı seçerek Kaydet butonuna bastığınızda o departamana vardiya atamasını yapabilirsiniz.

Sabit vardiya atamasını personel bazlı yapmak isterseniz Personel menüsüne tıkladıktan sonra Personelleri seçerek Vardiyasını ve Başlama tarihlerini seçerek Kaydet butonuna bastığınızda atama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Personel Takip Sistemi

Değişken vardiya atamasını departman bazlı yapmak isterseniz departman menüsüne tıkladıktan sonra departmanlara tıklayıp vardiyasını ve başlama tarihlerini seçerek haftalık mesai günlerini işleyerek Kaydet butonuna bastığınızda atama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Değişken vardiya atamasını personel bazlı yapmak isterseniz personel menüsüne tıkladıktan sonra personelleri seçerek vardiyasını ve başlama tarihlerini belirleyip haftalık mesai günlerini işleyerek Kaydet butonuna bastığınızda atama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Personel Takip Sistemi

Personellerin giriş çıkışını takip etmek için kurmuş olduğunuz cihaza ait bilgileri sisteme eklemeniz gerekmektedir. Bunun için Ayarlar menüsünün altında bulunan Cihaz Tanımla butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada Cihaz Bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Cihazın Adı, Cihaz ID, IP, Port ve Cihaz Modeli bilgileri girildikten sonra Cihaz Testi butonuna basınız. Başarılı uyarısını aldıktan sonra Kaydet butonuna basınız.

Firmanıza ait bilgileri girebileceğiz ve mail gönderimi için gerekli alan bölümüdür. Bu işlemi yapmak için Ayarlar menüsünün altında bulunan Şube Bilgisi butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada Şube Adı, Tel, Şube Adresini girerek Kaydet butonuna basınız.

Bağladığınız cihazın anlık durumunu görmek isterseniz Ayarlar menüsünün altında bulunan Cihaz Durumları butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada cihazın son durumunu görebilirsiniz.

Program üzerinde opsiyonel sunulan özelliklerin kullanımı ve kendi mail bilgilerinizi girmek isterseniz kullanabileceğiniz özellikler burada mevcuttur. Bunun için Ayarlar menüsünün altında bulunan Genel Ayarlar butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada işten ayrılan personelleri puantajda gösterimi, puantajda saatlik ücret formulü, çarpım durumları, giriş çıkış listesi ayarları, mail ayarları gibi özellikleri girebilir veya aktif edebilirsiniz.

Personel Takip Sistemi

Personellerin cihazdaki okutmalarını sistemde görmek için yapmanız gereken ilk işlem Cihazdan Veri Al kısmınıdır. Bunun için Ayarlar menüsünün altında bulunan Cihazdan Veri Al butonuna basıyoruz. Açılan sayfada Tüm cihazdan veri al dediğinizde cihazlarınızın hepsinden verileri çeker. Bazı cihazlardan veri çekmek istiyorsanız. Hedef cihazdan verileri belirleyerek seçilen cihazdan veri al butonuna bastığınızda sadece o cihazlardan veri çekecektir. Log geçmişini görmek isterseniz Log Geçmişi butonuna tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Personel Takip Sistemi

Sistem üzerinde birden fazla kullanıcı oluşturabilir. Yetkilerini belirleyip, log raporlarını görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcı ekleme ve yetkilendirme işlemlerini gerçekşeştirmek için yapmanız gereken işlem Kullanıcı İşlemleri menüsünün altında bulunan Kullanıcı Yetkilendirme butonuna tıklayınız. Açılan sayfada admin kullanıcısı süperadmin olarak sisteme eklenmiştir. Bu yüzden giriş çıkış bilgilerini görüntüleyemezsiniz. Yeni bir kullanıcı eklemek için Kullanıcı Adı, Şifre, Yetkisini, Departmanı ve Personel İsmini seçip sağ tarafta hangi ekranları görüntülenmesini istemiyorsanız onları işaretleyip kaydedebilirsiniz. Eski bir kullanıcıyı silmek isteseniz. Kullanıcıya tıklayıp sil butonuna basmanız yeterlidir.

Personel Takip Sistemi

Sistemde sürekli log çekmekle uğraşmak istemiyorsanız Otomatik log saati seçme ekranını kullanmanız gerekmektedir. Bunun için Ayarlar menüsünün altında bulunan Otomatik Log Saati Seçme Ekranı butonuna tıklayınız. Açılan sayfada günde 4 defa otomatik log çekme saati mevcuttur. Bunun için programın açık olması gerekmektedir. Yapmanız gereken işlem 4 log saatini girip Log Saatini Gönder butonuna basmanız yeterlidir.

Kullanıcılara ait yaptığı işlemleri görmek için Kullanıcı Raporları işlemini kullanmanız gerekmektedir. Bunun için Kullanıcı İşlemleri menüsünün altında bulunan Kullanıcı Raporları butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada Başlama ve Bitiş Tarihini seçip Arama butonuna bastığınızda kullanıcılara ait yapılan işlemler rapor şeklinde ekrana düşecektir.

Birden fazla cihazınız mevcut ise cihazlar arası Kart ve Parmak izi senkranizasyon işlemini program üzerinden yapabilirsiniz Bunun için yapmanız gereken Ayarlar menüsünün altında bulunan Cihaz Senkranizasyon butonuna tıklayınız. Açılan sayfada Kaynak Cihazımızı belirleyip Bilgileri Getiriyoruz. İstediğimiz diğer cihaza göndermek için ise Hedef cihazımızı belirleyip Cihaz Modelini seçerek Kart mı yoksa Parmak izi ve Kart işlemini seçip gönderiyoruz.

Personel Takip Sistemi

Personellerin giriş-çıkış raporlarını almak için kullanılan bölümdür. Personellerin giriş çıkış raporlarını görmek için yapmanız gereken işlemler Giriş-Çıkış İşlemleri menüsünün altında bulunan Giriş-Çıkış Raporlarına tıklamaktır. Açılan sayfada vardiyaları atanmış olan personellerin İşe giriş ve çıkış saatini, vardiyasını, iznini görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz bunu belirlediğiniz iki tarih arası seçebilirsiniz. Arama butonuna bastığınızda istediğiniz tarih arasını getirecektir. İstediğiniz formatta yazdırmak isterseniz yazdırma butonuna tıklayıp önceden yazdırma işlemini yaptığınız adımlarını izleyebilirsiniz. Mail göndermek isterseniz mail butonuna tıklayınız. Birden fazla departman bazlı görüntülemek isterseniz departman süz işlemini yapabilirsiniz.

Personel Takip Sistemi

Sadece Program üzerinden takip edip manuel giriş çıkış oluşturmak istiyorsak bu işlemi yapmamız gerekmektedir. Bunun için klavye tuşlarından CTRL + ALT + M tuşlarına basmamız gerekiyor. Açılan sayfada Personeli butonuna tıklıyoruz. Seçtiğiniz personelin manuel log tarihini LogTime dan girerek saatini belirledikten sonra Kaydet butonuna basıyoruz. Manuel logları görmek için ise iki tarih arası başlangıç ve bitiş tarihleri seçip arama butonuna basıyoruz.

Personel Takip Sistemi

Cihazın özelliğinde mevcut olan fotoğraf çekme özelliği sayesinde personellerin okutma yaptığı esnada cihazın çekmiş olduğu fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Bunun için Giriş Çıkış İşlemleri menüsünün altında bulunan Foto Görüntüle butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada istediğiniz personeli seçerek istediğiniz iki tarih arasını belirledikten sonra arama butonuna tıkladığınızda personelin okutma esnasında cihazın çektiği fotoğrafları getirecektir. Bu sayede personel okutmasını ve resmini görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz çıktı, mail, veya bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Personel Takip Sistemi

Personellerin gelip gelmediğini istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Bunun için Giriş-Çıkış İşlemleri menüsünün altında bulunan Geç Gelen veya Erken Çıkan butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada istediğiniz iki tarih arasını belirledikten sonra arama butonuna tıkladığınızda personellerinizden geç gelen veya erken çıkanları görebilirsiniz. İsterseniz çıktı veya mail olarak da gönderebilirsiniz.

Personel Takip Sistemi

Personellerin gelip gelmediğini istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Bunun için Giriş-Çıkış İşlemleri menüsünün altında bulunan Geç Gelen veya Erken Çıkan butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada istediğiniz iki tarih arasını belirledikten sonra arama butonuna tıkladığınızda personellerinizden geç gelen veya erken çıkanları görebilirsiniz. İsterseniz çıktı veya mail olarak da gönderebilirsiniz.

Personel Takip Sistemi

Tüm personellerinizin hangi gün çalıştığı, izinli günlerini, haftalık tatillerini, gelmediği günlerini ve aylık toplam çalıştığı günleri gösteren tablodur. Bu işlemi yapmak için Personel İşlemleri menüsünün altında bulunan Puantaj Tablosu butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada yılını ve ayı seçtikten sonra isterseniz departman istersen tüm personellerin puantaj tablosunu getirebilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra saat butonuna tıklayınız ve hesaplamasını bekleyiniz.

Personel Takip Sistemi

Tüm personellerinizin hangi gün çalıştığı, izinli günlerini, haftalık tatillerini, gelmediği günlerini, toplam çalıştığı saati, eksik ve fazla mesaisini, hakedişini gösteren tablodur. Bu işlemi yapmak için Personel İşlemleri menüsünün altında bulunan Cari Puantaj butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada önce personelini seçiyoruz. Eğer maaş bilgisini girmediyseniz Maaş butonuna tıklıyoruz. Yeni sayfada personelin Yeni Maaşını, tarihini ve açıklamasını belirtip kaydet diyoruz. Personelin maaş bilgilerini girdikten sonra personeli seçerek hangi ayın puantajını almak istiyorsanız bir sonraki ayı seçerek yılını belirtip Hesapla butonuna tıklıyoruz. Personel bazlı olarak personelin İşe giriş-çıkış tarihleri, çalıştığı günlük süre, eksik mesaileri, hafta içi fazla mesaisi ve hakedişini alabilirsiniz. İsterseniz Yazdır butonuna tıklayarak çıktısını alabilirsiniz.

Personel Takip Sistemi