Turnikeler – Turnike Geçiş Sistemleri

Turnikeler – Turnike Geçiş Sistemleri

Turnike sistemleri ile ilgili projelerimiz uzman ekiplerimiz tarafından yapılan altyapı ve keşif neticesinde kurumların ihtiyacı göz önünde bulundurularak en doğru ve en iyi çözümleri üreterek turnikelerin sisteme entegre edilmesini sağlar. En zorlu güvenlik ve kontrol gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan bu turnikeler, Taga Savunma geçiş kontrol sistemlerinin bir parçası olarak işlev görür ve farklı uygulama alanları için kullanılabilir.Turnikelerimizin Uluslar arası standartlarına uygunluğu onaylanmıştır.

Turnikelerimize avuç içidamar okuma ,personel kart okuyucu, parmak izi tanıma cihazı ve biometrik yüz tanıma cihazı entegre edilebilmektedir.Otomatik rotasyonlu motorlu mekanizma özelliklerine sahiptir. Turnike sistemleri gözetim altındaki kapalı veya açık alan koruma alanları için idealdir.

Turnikelerde aynı performansa sahip tek koridor,çift koridor vb. farklı modeller mevcut olup sadece dış görünümü ve boyutları değişmektedir.Herhangi bir kart okuyucu, biyometrik veya parmak izi tarafından komut verilen bir veya iki geçiş yönünü (Tek veya çift yönlü) kontrol edebilirsiniz.